Strona główna Karty paliwowe Aktualności Promocje Do pobrania Lista stacji

Karty paliwowe LOTOS Biznes (MOL)

Karty paliwowe LOTOS Biznes to korzyści dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj i wielkość floty pojazdów. Indywidualnie dedykowane rozwiązania odpowiadają na stale rosnące i zmieniające się potrzeby rynku w zakresie zaopatrzenia w paliwo i zarządzania parkiem samochodowym. We współpracy z naszymi klientami, w oparciu o ich rzeczywiste potrzeby, stworzyliśmy program kart bezgotówkowych, przedpłaconych i gotówkowych skierowany do firm z różnych sektorów. Karty akceptowane są na wszystkich stacjach LOTOS oraz MOL w Polsce.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa bezgotówkowa

Dla klientów deklarujących zakup powyżej 4000 l/miesięcznie

Skierowana do średnich i dużych firm, które chcą kredytować swoje zakupy oraz korzystać ze wszystkich dostępnych usług dodatkowych oferowanych w ramach programu LOTOS Biznes.

karta paliwowa prepaid

Karta

paliwowa prepaid

Dla Klientów deklarujących zakup powyżej 1000 l/miesięcznie

Skierowana do wszystkich firm, które chcą wyeliminować obrót gotówkowy, bez ubiegania się o kredytowanie zakupów.

karta paliwowa gotówkowa

Karta

paliwowa gotówkowa

Program Tankuj Najtaniej

Skierowana do wszystkich małych i średnich firm, które należność za paliwa chcą regulować gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio po dokonaniu zakupu na stacji.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa bezgotówkowa

Dla klientów deklarujących zakup do 4000 l/miesięcznie

Skierowana do małych i średnich firm, które chcą kredytować swoje zakupy oraz korzystać z dostępnych usług dodatkowych oferowanych w ramach programu LOTOS Biznes. Karta wydawana jest w ramach umowy współpracy z MOL Polska przez FLEETCOR Poland.

karta paliwowa pracownicza

Gotówkowa

karta korzyści

Skierowana dla firm, które chcą obdarzyć swoich pracowników dodatkowym benefitem w postaci zniżek na paliwo i usługi. Należności pracownik opłaca gotówką lub kartą płatniczą. Brak możliwości otrzymania faktury za zakupy.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa LOTOS-ESSO Card

Umożliwia bezgotówkowe zakupy na stacjach paliw sieci ESSO w całej Europie oraz stacjach partnerskich w 15 krajach. Sieć stacji akceptujących ESSO CARD stanowi ponad 12000 stacji w tym ponad 700 stacji autostradowych.

Karta kredytowa

Mastercard Business LOTOS

Skierowana jest do przedsiębiorców rozliczających się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy posiadają lub otworzą rachunek firmowy w Alior Banku. Karta wydawana jest w ramach umowy współpracy MOL Polska z Alior Bankiem.