Karty paliwowe Aktualności Promocje Do pobrania Lista stacji Blog

Karty paliwowe LOTOS Biznes (MOL)

Karty paliwowe LOTOS Biznes wydawane przez MOL Polska to korzyści dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj i wielkość floty pojazdów. Indywidualnie dedykowane rozwiązania odpowiadają na stale rosnące i zmieniające się potrzeby rynku w zakresie zaopatrzenia w paliwo i zarządzania parkiem samochodowym. We współpracy z naszymi klientami, w oparciu o ich rzeczywiste potrzeby, stworzyliśmy program kart bezgotówkowych, przedpłaconych i gotówkowych skierowany do firm z różnych sektorów. Karty akceptowane są na wszystkich stacjach LOTOS oraz MOL w Polsce.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa bezgotówkowa

Dla klientów deklarujących zakup powyżej 4000 l/miesięcznie

Skierowana do średnich i dużych firm, które chcą kredytować swoje zakupy oraz korzystać ze wszystkich dostępnych usług dodatkowych oferowanych w ramach programu LOTOS Biznes. Dla klientów deklarujących zakup paliwa powyżej 4000 litrów miesięcznie.

karta paliwowa prepaid

Karta

paliwowa prepaid

Dla Klientów deklarujących zakup powyżej 1000 l/miesięcznie

Skierowana do wszystkich firm, które chcą wyeliminować obrót gotówkowy, bez ubiegania się o kredytowanie zakupów. Dla klientów deklarujących zakup paliwa powyżej 1000 litrów miesięcznie.

karta paliwowa gotówkowa

Karta

paliwowa gotówkowa

Program Tankuj Najtaniej

Skierowana do wszystkich małych i średnich firm, które należność za paliwa chcą regulować gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio po dokonaniu zakupu na stacji. Brak minimalnego limitu zakupu paliwa.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa bezgotówkowa

Dla klientów deklarujących zakup do 4000 l/miesięcznie

Skierowana do małych i średnich firm, które chcą kredytować swoje zakupy oraz korzystać z dostępnych usług dodatkowych oferowanych w ramach programu LOTOS Biznes. Karta wydawana jest w ramach umowy współpracy z MOL Polska przez FLEETCOR Poland.

karta paliwowa pracownicza

Gotówkowa

karta korzyści

Opcja rejestracji dostępna wkrótce w aplikacji MOL Move.

OPCJA REJESTRACJI DLA NOWYCH KLIENTÓW DOSTĘPNA WKRÓTCE W APLIKACJI MOL Move. Skierowana dla firm, które chcą obdarzyć swoich pracowników dodatkowym benefitem w postaci zniżek na paliwo i usługi. Należności pracownik opłaca gotówką lub kartą płatniczą. Brak możliwości otrzymania faktury za zakupy.

karta paliwowa bezgotówkowa

Karta

paliwowa LOTOS-ESSO Card

Umożliwia bezgotówkowe zakupy na stacjach paliw sieci ESSO w całej Europie oraz stacjach partnerskich w 15 krajach. Sieć stacji akceptujących ESSO CARD stanowi ponad 12000 stacji w tym ponad 700 stacji autostradowych.