Karty paliwowe Aktualności Promocje Do pobrania Lista stacji Blog
Aktualności

Nowe paliwo zimowe MOL EVO Plus to doskonałość w ochronie silnika

Wprowadzenie zimowych paliw na stacje benzynowe w Polsce nie jest tylko kwestią uznania dla warunków atmosferycznych, lecz przede wszystkim zobowiązaniem wynikającym z obowiązującego rozporządzenia Ministra Gospodarki. W tym kontekście paliwo zimowe, takie jak MOL EVO Plus, wyróżnia się nie tylko spełnieniem norm prawnych, ale także oferuje szereg zalet, które czynią je wyjątkowym wyborem dla kierowców.

Więcej

Nowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart LOTOS Biznes

Nasz nowy program lojalnościowy MOL Move jest już dostępny, również dla posiadaczy kart paliwowych LOTOS Biznes oraz kart Grupy MOL.

Więcej

Nowe paliwa EVO na stacjach LOTOS

Od dnia 15.05.2023 roku wprowadzamy do oferty wszystkich stacji LOTOS i MOL nowe paliwa EVO, które sukcesywnie w najbliższych dniach zastąpią dotychczasowe paliwa podstawowe oraz paliwa Dynamic.

Więcej

Zmieniamy stacje Lotos na MOL

Będąc częścią Grupy MOL rozpoczęliśmy proces zmiany marki sieci zakupionych stacji LOTOS, które docelowo będą funkcjonowały pod marką MOL. Program flotowy LOTOS Biznes będzie akceptowany bez żadnych zmian w sieci stacji MOL w Polsce.

Więcej

Otwarcie pierwszej stacji w barwach MOL

Z przyjemnością informujemy, że 3 lutego 2023 została uruchomiona pierwsza stacja MOL w Polsce.

Więcej

Nowe „Menu Pełne Smaku”

W ofercie restauracyjnej Cafe Punkt pojawiły się nowe dania. Klienci mogą spróbować m.in. sznycla przygotowanego na różne sposoby, pierogów z kurkami, łososia na warzywnym kaszotto czy gofrów drożdżowych. Jeszcze przed majówką oferta pojawi się na wszystkich stacjach LOTOSU z ofertą restauracyjną.

Więcej

LOTOS Pay&Go dostosowana do potrzeb klientów flotowych

W kwietniu 2022 w aplikacji LOTOS Pay&Go wdrożona została długo oczekiwana funkcjonalność związaną z obsługą kart LOTOS Biznes Gotówka. To kolejne, ale nie ostatnie udogodnienie nad jakim pracuje zespół projektowy w spółce LOTOS Paliwa.

Więcej

LOTOS BIZNES

Zyskaj korzyści do pełna

Więcej