Strona główna Karty paliwowe Aktualności Promocje Do pobrania Lista stacji
Aktualności

Nowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart LOTOS Biznes

Nasz nowy program lojalnościowy MOL Move jest już dostępny, również dla posiadaczy kart paliwowych LOTOS Biznes, kart Grupy MOL oraz innych kart paliwowych akceptowanych w sieci stacji MOL i LOTOS.

Więcej

Wypróbuj paliwo EVO 100 Plus dla lepszych osiągów!

Informujemy, że na 30 stacjach MOL i LOTOS od czerwca sprzedawana jest benzyna 100-oktanowa - EVO 100 Plus, zawierająca zwiększony poziom dodatków, które pomagają utrzymać odpowiednie parametry pracy silnika.

Więcej

Zmieniamy stacje Lotos na MOL

Będąc częścią Grupy MOL rozpoczęliśmy proces zmiany marki sieci zakupionych stacji LOTOS, które docelowo będą funkcjonowały pod marką MOL. Program flotowy LOTOS Biznes będzie akceptowany bez żadnych zmian w sieci stacji MOL w Polsce.

Więcej

Otwarcie pierwszej stacji w barwach MOL

Z przyjemnością informujemy, że 3 lutego 2023 została uruchomiona pierwsza stacja MOL w Polsce.

Więcej

Nowe „Menu Pełne Smaku”

W ofercie restauracyjnej Cafe Punkt pojawiły się nowe dania. Klienci mogą spróbować m.in. sznycla przygotowanego na różne sposoby, pierogów z kurkami, łososia na warzywnym kaszotto czy gofrów drożdżowych. Jeszcze przed majówką oferta pojawi się na wszystkich stacjach LOTOSU z ofertą restauracyjną.

Więcej

LOTOS Pay&Go dostosowana do potrzeb klientów flotowych

W kwietniu 2022 w aplikacji LOTOS Pay&Go wdrożona została długo oczekiwana funkcjonalność związaną z obsługą kart LOTOS Biznes Gotówka. To kolejne, ale nie ostatnie udogodnienie nad jakim pracuje zespół projektowy w spółce LOTOS Paliwa.

Więcej

LOTOS BIZNES

Zyskaj korzyści do pełna

Więcej