ZBIERANIE PUNKTÓW 

Punkty MOL Move są dostępne dla użytkowników kart paliwowych LOTOS Biznes oraz kart grupy MOL za wszystkie zakupy w całej sieci stacji paliw MOL i LOTOS w Polsce.

Zbierając punkty awansujesz stopniowo na coraz wyższe poziomy, dzięki czemu odblokowywane są dla Ciebie coraz atrakcyjniejsze rabaty i nagrody. Prywatnie możesz cieszyć się stałymi rabatami, nagrodami, wyzwaniami, zdrapkami i dodatkowymi niespodziankami, które otrzymałeś używając karty flotowej.

W zależności od aktualnego poziomu otrzymujesz atrakcyjne korzyści dedykowane dla danego poziomu – od Green, przez Silver i Gold, aż po VIP.

Korzystając z kart flotowych LOTOS Biznes oraz kart grupy MOL możesz jeszcze szybciej przejść na wyższy poziom.

PRZYPOMINAMY:

Skorzystanie z benefitów gromadzonych dzięki zakupom realizowanym z użyciem kart flotowych jest możliwe tylko dla zakupów prywatnych realizowanych przez konsumentów indywidualnych, przy transakcjach bez użycia karty flotowej. Punkty zbierasz zawsze!

Zarejestruj się w programie MOL Move, a otrzymasz 50 punktów na start. A to jeszcze nie wszystko! Możesz od razu cieszyć się korzyściami płynącymi z programu, a także czeka na Ciebie prezent powitalny z oferty gastronomicznej Fresh Corner lub Cafe Punkt.

WSKAZÓWKA:

Jeśli byłeś uczestnikiem dotychczasowego programu Navigator, wprowadź numer swojej karty lub adres e-mail podczas rejestracji, aby uzyskać dodatkowe korzyści. W oparciu o Twoją wcześniejszą aktywność otrzymasz dodatkowe 400 punktów na poziomie Green lub możesz od razu zostać przydzielony do wyższego poziomu - Silver, Gold, a nawet VIP.

Aby pobrać aplikację MOL Move przejdź do strony www.molmove.pl lub zeskanuj poniższy kod QR.